НОВИНИ
Модернізація САУ РДЕС енергоблоку №1 Хмельницької АЕС

18 травня 2020 р.
На енергоблоці №1 ХАЕС завершено модернізацію систем автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС) всіх трьох систем систем безпеки.
- інформація на сайті НАЕК;
- інформація на сайті ХАЕС.


Вестрон продовжує постачання модернізованих джерел живлення C70-W, призначених для систем безпеки АЕС Темелін (Чехія)

18 травня 2020 р
Вестрон виготовив, випробував і відправив Замовнику чергову партію модернізованих джерел живлення C70-W, які будуть використовуватися в системах безпеки чеської АЕС Темелін. Джерела живлення C70-W нового покоління розроблені відповідно до Контракту, укладеного між Вестроном і Westinghouse Electric Company, і призначені для заміни оригінальних блоків живлення серії Case 70 і блоків живлення C70-W попередніх серій.Модернізація системи нормальної експлуатації реакторного відділення енергоблоку №5 АЕС Козлодуй (Болгарія)

12 травня 2020 р
На енергоблоці №5 АЕС Козлодуй (Болгарія) успішно завершені роботи по монтажу та пуско-налагодження обладнання системи нормальної експлуатації (підсистеми струмових розмножувачів) реакторного відділення, реалізованої на базі апаратно-програмної платформи Вулкан-М.
Розробка підсистеми, виготовлення і постачання комплектуючих, а також розробка програмного забезпечення виконані Вестроном в рамках контракту з компанією Westinghouse Energy Systems LLC - Branch Bulgaria, що є головною організацією по проекту модернізації систем нормальної експлуатації енергоблоків №5 та №6 АЕС Козлодуй.Модернізація АСРК енергоблоку №3 ЗАЕС

30 квітня 2020 р
На енергоблоці №3 ВП "Запорізька АЕС" успішно завершені роботи з модернізації автоматизованої системи радіаційного контролю на базі ПТК "Вулкан-РКЕБ3".
Проведена заміна устаткування (блоків і пристроїв детектування, запірно-регулюючої арматури, обладнання компресорних систем) яке виробило свій ресурс.
Виконано з позитивними результатами тестування модифікованого програмного забезпечення ПТК "Вулкан-РКЕБ3".
Роботи з модернізації АСРК енергоблоку №3 виконувалися бригадою ТОВ "Вестрон" спільно з представниками ЦРЛ ВП "Запорізька АЕС", ВП "Автоматика і машинобудування" м. Жовті Води та ТОВ "Позитрон GmbH" м. Жовті Води.

Введення в експлуатацію загальноблокової САУ РДЕС енергоблоку №4 РАЕС

20 лютого 2020 р
На енергоблоці №4 РАЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління загальноблокової резервної дизельної електростанції (САУ ЗРДЕС-45).
Це перша з чотирьох САУ ЗРДЕС енергоблоків №4 РАЕС та №2 ХАЕС, що підлягають модернізації за проектом RFP-14404-164-GOODS-1.
САУ ЗРДЕС-45 після проведення комплексних випробувань спільно з загальноблоковою системою надійного електропостачання (ОСНП) енергоблоків №№ 3, 4, впровадженої Вестроном в 2014 році, введена в дослідну експлуатацію.


Вестрон приступив до постачання модернізованих блоків живлення C70-W, призначених для обладнання систем безпеки АЕС Темелін (Чехія)

19 лютого 2020 р
Вестрон виготовив, випробував і відправив Замовнику першу партію модернізованих джерел живлення C70-W, які будуть використовуватися для систем безпеки чеської АЕС Темелін. Новітні джерела живлення C70-W були розроблені відповідно до Контракту, укладеного між Вестроном і Westinghouse Electric Company. Блоки живлення призначені для заміни оригінальних блоків живлення серії Case 70 і блоків живлення C70-W попередніх серій.
Джерела живлення C70-W пройшли повний обсяг випробувань, необхідних для обладнання, призначеного для систем безпеки АЕС: інженерні і функціональні випробування були проведені на випробувальних стендах у Вестрон; випробування на ЕМС і стійкість до зовнішніх впливів були проведені незалежними лабораторіями в Харкові (Україна).


Поставка обладнання для систем нормальної експлуатації реакторного відділення енергоблоку №5 АЕС Козлодуй

17 лютого 2020 р
Вестрон здійснив поставку обладнання для реконструкції систем нормальної експлуатації реакторного відділення (СНЕ РВ) енергоблоку №5 АЕС Козлодуй.
Розробка, виготовлення та поставка виконані в рамках контракту Вестрона з компанією Westinghouse Energy Systems LLC - Branch Bulgaria, що є головною організацією по проекту модернізації систем нормальної експлуатації енергоблоків №5 і №6 АЕС Козлодуй.


Засідання координаційно-експертної ради фахівців з питань АСУ ТП при ДП "НАЕК" Енергоатом "

25 жовтня 2019 р
23-24 жовтня 2019 року в Вестроні відбулося засідання координаційно-експертної ради (КЕС) фахівців з питань АСУТП при ДП "НАЕК" Енергоатом ".
В роботі КЕС взяли участь представники ДП НАЕК "Енергоатом", АЕС, Державної інспекції ядерного регулювання України, наукових, промислових, проектних і налагоджувальних організацій. В ході роботи КЕС були обговорені актуальні питання з проблематики АСУ ТП.

Введення в експлуатацію САУ РДЕС першої системи безпеки енергоблоку №4 РАЕС

18 жовтня 2019 р
На енергоблоці №4 РАЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління резервної дизельною електростанцією (САУ РДЕС) першої системи безпеки. Це перша з десяти САУ РДЕС енергоблоків №4 РАЕС та №2 ХАЕС, що підлягають модернізації за проектом RFP-14404-164-GOODS-1.
Система спроектована Вестроном. Програмно-технічний комплекс (ПТК) САУ РДЕС реалізований на базі платформи Вулкан-М. Основні технічні рішення по САУ РДЕС енергоблоку №4 РАЕС відпрацьовані в рамках заміни САУ РДЕС на енергоблоці №3 РАЕС та №1 ХАЕС за проектом №14404-152-GOODS-1 в 2017-2019 рр.


Ресертифікаційний аудит системи управління якістю Вестрона, на відповідність стандарту ISO 9001 діє до: 2015

1 жовтня 2019 р
Завершився ресертіфікационний аудит системи управління якістю Вестрона. За результатами аудиту підтверджено відповідність системи управління якістю Вестрона вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015. Аудит проводили фахівці органу з сертифікації "TUV SUD".


Нагороди НАЕК "Енергоатом" співробітникам Вестрона

30 вересня 2019 р
Наказом ДП НАЕК "Енергоатом" №1189-к від 25.09.19 за сумлінну співпрацю, особистий внесок у розробку і впровадження систем АСУ ТП для атомних станцій України і в зв'язку з 25-річчям від дня утворення ТОВ "Вестрон" відзначений ряд співробітників підприємства.
Зокрема, нагрудним знаком "Почесний працівник атомної енергетики" ДП НАЕК "Енергоатом" нагороджено генерального директора Чернишов Михайло Анатолійович. Відзнакою "За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України" ДП НАЕК "Енергоатом" нагороджені:
технічний директор Головченко Валерій Павлович,
провідний фахівець Дорошенко Костянтин Миколайович,
провідний фахівець Кудінов Юрій Іванович,
начальник відділу Матьков Олександр Олексійович,
начальник відділу Скоромний Володимир Григорович.


Вестрон став переможцем рейтингу "Сумлінні платники податків - 2018"

27 вересня 2019 р
Вестрон став переможцем регіонального туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків України" за результатами діяльності підприємств в 2018 році. Метою створення цього рейтингу є формування сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом і нагородження досягнень кращих платників податків. Вестрон став переможцем номінації "Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової і технічної діяльності".
Модернізація САУ РДЕС енергоблоку №4 Рівненської АЕС

23 вересня 2019 р
На енергоблоці №4 РАЕС тривають роботи з модернізації систем автоматичного управління резервних дизель-електричних станцій (САУ РДЕС).
- інформація на сайті РАЭС.


Вестрон готується до свого ювілею

10 вересня 2019 р
29 вересня Вестрон виповнюється 25 років з дня заснування.
Ювілейну дату підприємство зустрічає новими трудовими досягненнями. Разом з цим проводяться заходи по реновації робочих місць, офісних приміщень, конференц-зали.
Урочисті збори колективу Вестрона відбудеться 27.09.2019 р
У жовтні на підприємстві заплановано проведення Координаційно-Експертної Ради НАЕК "Енергоатом" за АСУ ТП.


Підписано Контракт на поставку обладнання для АЕС Козлодуй (Болгарія).

6 вересня 2019 р
Вестрон і Westinghouse Electric Company - Болгарський філія підписали Контракт на поставку Вестроном обладнання КТС "Вулкан" для реконструкції систем нормальної експлуатації реакторного та турбінного відділень енергоблоків 5 і 6 АЕС Козлодуй.
Програма поставок обладнання розрахована на 2020-2021 рр.


Введення в експлуатацію САУ РДЕС трьох систем безпеки енергоблоку №1 ХАЕС

29 липня 2019 р
На енергоблоці №1 ХАЕС введені в експлуатацію всі три системи автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС) систем безпеки, поставлені Вестроном. Системи були впроваджені в найкоротші терміни.

Роботи виконуються за договором №14404-152-GOODS-1, в рамках якого проводиться реконструкція САУ РДЕС дизель-генераторів АСД-5600 енергоблоку №3 РАЕС та №1 ХАЕС.

Адміністрація Хмельницької АЕС висловила подяку колективу Вестрона за професіоналізм і оперативність при виконанні робіт.
Поставка головного зразка програмно-технічного комплексу системи автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС) енергоблоків №4 РАЕС та №2 ХАЕС.

26 липня 2019 р
Після успішного завершення на майданчику Вестрона заводських приймальних випробувань головного зразка комплексу обладнання системи автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС) енергоблоків №4 РАЕС та №2 ХАЕС, Вестрон здійснив поставку програмно-технічного комплексу САУ РДЕС для першої системи безпеки ЕБ №4 РАЕС в Чехію, в компанію "NUVIA as", яка зробить комплектну поставку обладнання САУ РДЕС на РАЕС за проектом RFP-14404-164-GOODS-1.
Впровадження комплексу обладнання на енергоблоці заплановано в ППР 2019.


Устаткування для систем струмових розмножувачів енергоблоків №№ 5,6 АЕС Козлодуй

26 квітня 2019 р
Вестрон здійснив поставку пілотного комплекту обладнання для Систем струмових розмножувачів (РТ) енергоблоків №№ 5 і 6 АЕС Козлодуй.
Розробка, виготовлення та поставка виконана в рамках контракту Вестрона з Westinghouse Energy Systems LLC - Branch Bulgaria, що є головною організацією по проекту модернізації Систем РТ енергоблоків №№ 5 і 6 АЕС Козлодуй.


Підписано Контракт на поставку джерел живлення для АЕС Темелін (Чехія)

25 квітня 2019 р
Вестрон і Westinghouse Electric Company підписали Контракт на розробку і постачання оновленої лінійки джерел живлення для обладнання систем безпеки АЕС Темелін (Чехія). Знову розробляються Вестроном джерела живлення повинні бути повними функціональними аналогами джерел серій Case 70 (Lambda, США) і C70-W (Вестрон, Україна), які використовуються в даний час на АЕС Темелін у шафах апаратури Eagle. Поставка першої партії джерел живлення планується до кінця поточного року.


Міністр закордонних справ України відвідав Вестрон

19 квітня 2019 р
В рамках робочого візиту до Харкова міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідав Вестрон.
В Вестрон міністр ознайомився з науково-виробничою базою і продукцією підприємства.
Павло Клімкін високо оцінив результати робіт Вестрона для об'єктів атомної і теплової енергетики України і зарубіжних країн.

День космонавтики

12 квітня 2019 р
У цей день прийнято вшановувати вчених, інженерів, конструкторів і всіх тих, хто має відношення до космічної галузі. Для Вестрона це теж свято. Багато наших співробітників в минулому працювали на Хартроні і брали безпосередню участь у створенні систем управління для ракетно-космічної галузі.
Для молодих і нових співробітників Вестрона була організована екскурсія в музей Хартрона, яку провів генеральний директор Вестрона Чернишов М.А.
Є в Вестрон і своя традиція: в День космонавтики силами ентузіастів підприємства запускати в небо моделі ракет. Пуски ракети 12 квітня 2019 року виявилися абсолютно успішними: ракета злітала в небо і благополучно приземлялася всі чотири рази.
Випробування і поставка системи аварійного та післяаварійного моніторингу на ЗАЕС

26 березня 2019 р
У ТОВ "Вестрон" тривають роботи по реалізації заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки атомних станцій. Успішно проведені приймально-здавальні випробування системи аварійного та післяаварійного моніторингу (ПАМС) для енергоблоку № 5 ВП ЗАЕС, створеної на основі програмно-технічного комплексу "Вулкан-М".
Прийняте обладнання ПАМС поставлено на ВП ЗАЕС.
UA
EN
RU
Телефон: +38-057-717-0601
Телефон/факс: +38-057-717-7956
office@westron.kharkov.ua
ТОВ Вестрон
Україна, м. Харків, 61070,
вул.Академіка Проскури, 1
Графік роботы:
Пн. - Пт. С 8:00 до 18:00
Сб, Нед: Выходной