НОВИНИ
Введення в експлуатацію САУ РДЕС другої системи безпеки енергоблоку №4 РАЕС

12 листопада 2020 р
На енергоблоці №4 Рівненської АЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління резервної дизельною електростанцією (САУ РДЕС-42) другої системи безпеки.
В даний час на Рівненській АЕС успішно експлуатуються дванадцять САУ РДЕС / ЗРДЕС, впроваджених Вестроном і реалізованих на базі платформи
Вулкан-М.

Введення в експлуатацію САУ РДЕС третьої системи безпеки енергоблоку №2 ХАЕС

05 листопада 2020 р
На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління резервної дизельною електростанцією (САУ 2РДЕС-3) третьої системи безпеки.
Це перша з п'яти САУ РДЕС / ЗРДЕС енергоблоку №2, що підлягають модернізації за проектом RFP-14404-164-GOODS-1.
Аналогічні системи, поставлені Вестроном, успішно експлуатуються на енергоблоці №1 Хмельницької АЕС, а також на Рівненській АЕС і Південно-Української АЕС.


Модернізація САУ РДЕС енергоблоку №1 Хмельницької АЕС


18 травня 2020 р
На енергоблоці №1 ХАЕС завершено модернізацію систем автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС) всіх трьох систем систем безпеки.
- інформація на сайті НАЕК;
- інформація на сайті ХАЕС.


Вестрон продовжує постачання модернізованих джерел живлення C70-W, призначених для систем безпеки АЕС Темелін (Чехія)

18 травня 2020 р
Вестрон виготовив, випробував і відправив Замовнику чергову партію модернізованих джерел живлення C70-W, які будуть використовуватися в системах безпеки чеської АЕС Темелін. Джерела живлення C70-W нового покоління розроблені відповідно до Контракту, укладеного між Вестроном і Westinghouse Electric Company, і призначені для заміни оригінальних блоків живлення серії Case 70 і блоків живлення C70-W попередніх серій.Модернізація системи нормальної експлуатації реакторного відділення енергоблоку №5 АЕС Козлодуй (Болгарія)

12 травня 2020 р
На енергоблоці №5 АЕС Козлодуй (Болгарія) успішно завершені роботи по монтажу та пуско-налагодження обладнання системи нормальної експлуатації (підсистеми струмових розмножувачів) реакторного відділення, реалізованої на базі апаратно-програмної платформи Вулкан-М.
Розробка підсистеми, виготовлення і постачання комплектуючих, а також розробка програмного забезпечення виконані Вестроном в рамках контракту з компанією Westinghouse Energy Systems LLC - Branch Bulgaria, що є головною організацією по проекту модернізації систем нормальної експлуатації енергоблоків №5 та №6 АЕС Козлодуй.Модернізація АСРК енергоблоку №3 ЗАЕС

30 квітня 2020 р
На енергоблоці №3 ВП "Запорізька АЕС" успішно завершені роботи з модернізації автоматизованої системи радіаційного контролю на базі ПТК "Вулкан-РКЕБ3".
Проведена заміна устаткування (блоків і пристроїв детектування, запірно-регулюючої арматури, обладнання компресорних систем) яке виробило свій ресурс.
Виконано з позитивними результатами тестування модифікованого програмного забезпечення ПТК "Вулкан-РКЕБ3".
Роботи з модернізації АСРК енергоблоку №3 виконувалися бригадою ТОВ "Вестрон" спільно з представниками ЦРЛ ВП "Запорізька АЕС", ВП "Автоматика і машинобудування" м. Жовті Води та ТОВ "Позитрон GmbH" м. Жовті Води.


Введення в експлуатацію загальноблокової САУ РДЕС енергоблоку №4 РАЕС

20 лютого 2020 р
На енергоблоці №4 РАЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління загальноблокової резервної дизельної електростанції (САУ ЗРДЕС-45).
Це перша з чотирьох САУ ЗРДЕС енергоблоків №4 РАЕС та №2 ХАЕС, що підлягають модернізації за проектом RFP-14404-164-GOODS-1.
САУ ЗРДЕС-45 після проведення комплексних випробувань спільно з загальноблоковою системою надійного електропостачання (ОСНП) енергоблоків №№ 3, 4, впровадженої Вестроном в 2014 році, введена в дослідну експлуатацію.


Вестрон приступив до постачання модернізованих блоків живлення C70-W, призначених для обладнання систем безпеки АЕС Темелін (Чехія)

19 лютого 2020 р
Вестрон виготовив, випробував і відправив Замовнику першу партію модернізованих джерел живлення C70-W, які будуть використовуватися для систем безпеки чеської АЕС Темелін. Новітні джерела живлення C70-W були розроблені відповідно до Контракту, укладеного між Вестроном і Westinghouse Electric Company. Блоки живлення призначені для заміни оригінальних блоків живлення серії Case 70 і блоків живлення C70-W попередніх серій.
Джерела живлення C70-W пройшли повний обсяг випробувань, необхідних для обладнання, призначеного для систем безпеки АЕС: інженерні і функціональні випробування були проведені на випробувальних стендах у Вестрон; випробування на ЕМС і стійкість до зовнішніх впливів були проведені незалежними лабораторіями в Харкові (Україна).


Поставка обладнання для систем нормальної експлуатації реакторного відділення енергоблоку №5 АЕС Козлодуй

17 лютого 2020 р
Вестрон здійснив поставку обладнання для реконструкції систем нормальної експлуатації реакторного відділення (СНЕ РВ) енергоблоку №5 АЕС Козлодуй.
Розробка, виготовлення та поставка виконані в рамках контракту Вестрона з компанією Westinghouse Energy Systems LLC - Branch Bulgaria, що є головною організацією по проекту модернізації систем нормальної експлуатації енергоблоків №5 і №6 АЕС Козлодуй.


Засідання координаційно-експертної ради фахівців з питань АСУ ТП при ДП "НАЕК" Енергоатом "

25 жовтня 2019 р
23-24 жовтня 2019 року в Вестроні відбулося засідання координаційно-експертної ради (КЕС) фахівців з питань АСУТП при ДП "НАЕК" Енергоатом ".
В роботі КЕС взяли участь представники ДП НАЕК "Енергоатом", АЕС, Державної інспекції ядерного регулювання України, наукових, промислових, проектних і налагоджувальних організацій. В ході роботи КЕС були обговорені актуальні питання з проблематики АСУ ТП.

Введення в експлуатацію САУ РДЕС першої системи безпеки енергоблоку №4 РАЕС

18 жовтня 2019 р
На енергоблоці №4 РАЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління резервної дизельною електростанцією (САУ РДЕС) першої системи безпеки. Це перша з десяти САУ РДЕС енергоблоків №4 РАЕС та №2 ХАЕС, що підлягають модернізації за проектом RFP-14404-164-GOODS-1.
Система спроектована Вестроном. Програмно-технічний комплекс (ПТК) САУ РДЕС реалізований на базі платформи Вулкан-М. Основні технічні рішення по САУ РДЕС енергоблоку №4 РАЕС відпрацьовані в рамках заміни САУ РДЕС на енергоблоці №3 РАЕС та №1 ХАЕС за проектом №14404-152-GOODS-1 в 2017-2019 рр.


Ресертифікаційний аудит системи управління якістю Вестрона, на відповідність стандарту ISO 9001 діє до: 2015

1 жовтня 2019 р
Завершився ресертіфікационний аудит системи управління якістю Вестрона. За результатами аудиту підтверджено відповідність системи управління якістю Вестрона вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015. Аудит проводили фахівці органу з сертифікації "TUV SUD".


Нагороди НАЕК "Енергоатом" співробітникам Вестрона

30 вересня 2019 р
Наказом ДП НАЕК "Енергоатом" №1189-к від 25.09.19 за сумлінну співпрацю, особистий внесок у розробку і впровадження систем АСУ ТП для атомних станцій України і в зв'язку з 25-річчям від дня утворення ТОВ "Вестрон" відзначений ряд співробітників підприємства.
Зокрема, нагрудним знаком "Почесний працівник атомної енергетики" ДП НАЕК "Енергоатом" нагороджено генерального директора Чернишов Михайло Анатолійович. Відзнакою "За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України" ДП НАЕК "Енергоатом" нагороджені:
технічний директор Головченко Валерій Павлович,
провідний фахівець Дорошенко Костянтин Миколайович,
провідний фахівець Кудінов Юрій Іванович,
начальник відділу Матьков Олександр Олексійович,
начальник відділу Скоромний Володимир Григорович.


Вестрон став переможцем рейтингу "Сумлінні платники податків - 2018"

27 вересня 2019 р
Вестрон став переможцем регіонального туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків України" за результатами діяльності підприємств в 2018 році. Метою створення цього рейтингу є формування сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом і нагородження досягнень кращих платників податків. Вестрон став переможцем номінації "Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової і технічної діяльності".
Модернізація САУ РДЕС енергоблоку №4 Рівненської АЕС

23 вересня 2019 р
На енергоблоці №4 РАЕС тривають роботи з модернізації систем автоматичного управління резервних дизель-електричних станцій (САУ РДЕС).
- інформація на сайті РАЭС.


Вестрон готується до свого ювілею

10 вересня 2019 р
29 вересня Вестрон виповнюється 25 років з дня заснування.
Ювілейну дату підприємство зустрічає новими трудовими досягненнями. Разом з цим проводяться заходи по реновації робочих місць, офісних приміщень, конференц-зали.
Урочисті збори колективу Вестрона відбудеться 27.09.2019 р
У жовтні на підприємстві заплановано проведення Координаційно-Експертної Ради НАЕК "Енергоатом" за АСУ ТП.


Підписано Контракт на поставку обладнання для АЕС Козлодуй (Болгарія).

6 вересня 2019 р
Вестрон і Westinghouse Electric Company - Болгарський філія підписали Контракт на поставку Вестроном обладнання КТС "Вулкан" для реконструкції систем нормальної експлуатації реакторного та турбінного відділень енергоблоків 5 і 6 АЕС Козлодуй.
Програма поставок обладнання розрахована на 2020-2021 рр.


Введення в експлуатацію САУ РДЕС трьох систем безпеки енергоблоку №1 ХАЕС

29 липня 2019 р
На енергоблоці №1 ХАЕС введені в експлуатацію всі три системи автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС) систем безпеки, поставлені Вестроном. Системи були впроваджені в найкоротші терміни.

Роботи виконуються за договором №14404-152-GOODS-1, в рамках якого проводиться реконструкція САУ РДЕС дизель-генераторів АСД-5600 енергоблоку №3 РАЕС та №1 ХАЕС.

Адміністрація Хмельницької АЕС висловила подяку колективу Вестрона за професіоналізм і оперативність при виконанні робіт.
Поставка головного зразка програмно-технічного комплексу системи автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС) енергоблоків №4 РАЕС та №2 ХАЕС.

26 липня 2019 р
Після успішного завершення на майданчику Вестрона заводських приймальних випробувань головного зразка комплексу обладнання системи автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС) енергоблоків №4 РАЕС та №2 ХАЕС, Вестрон здійснив поставку програмно-технічного комплексу САУ РДЕС для першої системи безпеки ЕБ №4 РАЕС в Чехію, в компанію "NUVIA as", яка зробить комплектну поставку обладнання САУ РДЕС на РАЕС за проектом RFP-14404-164-GOODS-1.
Впровадження комплексу обладнання на енергоблоці заплановано в ППР 2019.


Устаткування для систем струмових розмножувачів енергоблоків №№ 5,6 АЕС Козлодуй

26 квітня 2019 р
Вестрон здійснив поставку пілотного комплекту обладнання для Систем струмових розмножувачів (РТ) енергоблоків №№ 5 і 6 АЕС Козлодуй.
Розробка, виготовлення та поставка виконана в рамках контракту Вестрона з Westinghouse Energy Systems LLC - Branch Bulgaria, що є головною організацією по проекту модернізації Систем РТ енергоблоків №№ 5 і 6 АЕС Козлодуй.


Підписано Контракт на поставку джерел живлення для АЕС Темелін (Чехія)

25 квітня 2019 р
Вестрон і Westinghouse Electric Company підписали Контракт на розробку і постачання оновленої лінійки джерел живлення для обладнання систем безпеки АЕС Темелін (Чехія). Знову розробляються Вестроном джерела живлення повинні бути повними функціональними аналогами джерел серій Case 70 (Lambda, США) і C70-W (Вестрон, Україна), які використовуються в даний час на АЕС Темелін у шафах апаратури Eagle. Поставка першої партії джерел живлення планується до кінця поточного року.


Міністр закордонних справ України відвідав Вестрон

19 квітня 2019 р
В рамках робочого візиту до Харкова міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідав Вестрон.
В Вестрон міністр ознайомився з науково-виробничою базою і продукцією підприємства.
Павло Клімкін високо оцінив результати робіт Вестрона для об'єктів атомної і теплової енергетики України і зарубіжних країн.
Модернізація САУ РДЕС енергоблоку №2 Хмельницької АЕС

20 листопада 2020 р.
На другому блоці Хмельницької АЕС тривають роботи з модернізації систем автоматичного управління резервними дизельними електростанціями (САУ РДЕС). Вже успішно завершено роботи на третій комірці РДЕС, виконуються роботи на першій комірці РДЕС. Значний об`єм робіт здійснено безпосередньо спеціалістами ТОВ «Вестрон»,  основним виробником та постачальником обладнання.
- інформація на сайті ХАЕС
Ведення в експлуатацію САУ РДЕС першої системи безпеки енергоблоку №2 ХАЕС

21 грудня 2020 р.

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління резервною дизельною електростанцією першої системи безпеки (САУ 2РДЕС-1).
Роботи з модернізації САУ РДЕС / ЗРДЕС енергоблоку №2 ХАЕС проводяться одночасно з аналогічними роботами на енергоблоці №4 РАЕС.
Введення в експлуатацію САУ ЗРДЕС-44 енергоблоку №4 РАЕС

22 грудня 2020 р

На енергоблоці №4 Рівненської АЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління загальностанційною резервною дизельною електростанцією (САУ ЗРДЕС-44) .
Тепер обидві ЗРДЕС Рівненської АЕС оснащені САУ на базі програмно-технічних комплексів Вестрона.
Вестрон приступив до виготовлення промислової партії модернізованих джерел живлення C70-W, призначених для систем безпеки АЕС Темелін (Чехія)

23 грудня 2020 р
Вестрон завершив інженерні, функціональні і кваліфікаційні випробування модернізованих джерел живлення C70-W. Джерела живлення C70-W нового покоління розроблені Вестроном для заміни оригінальних блоків живлення серії Case 70 і блоків живлення C70-W попередніх серій на АЕС Темелін (Чехія).
Випробування були виконані фахівцями Вестрона, випробувальних лабораторій України, Чехії та США. З огляду на позитивні результати випробувань, Вестрон приступив до виготовлення промислової партії джерел живлення.
Поставка промислової партії запланована на 2021 р.
Введення в промислову експлуатацію загальноблочної САУ ЗРДЕС-45 енергоблоку №4 РАЕС

29 грудня 2020 р
На енергоблоці №4 Рівненській АЕС успішно завершені комплексні випробування системи автоматичного управління загальноблочною резервною дизельною електростанцією (САУ ЗРДЕС-45) щодо її переведення в промислову експлуатацію.
САУ ЗРДЕС-45 перебувала в дослідній експлуатації з лютого 2020 року.


Введення в експлуатацію САУ РДЕС третьої системи безпеки енергоблоку №4 РівненсьАЕС

28 грудня 2020 р
На енергоблоці №4 Рівненській АЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління резервною дизельною електростанцією третьої системи безпеки (САУ РДЕС-43). Роботи з реконструкції САУ РДЕС / ЗРДЕС усіх чотирьох енергоблоків РАЕС, що були розпочаті Вестроном з впровадження САУ РДЕС енергоблоку №1 у 2010 році, успішно завершені. Таким чином, на РАЕС успішно експлуатуються чотирнадцять САУ РДЕС / ЗРДЕС, розроблених і поставлених Вестроном.
Введення в експлуатацію САУ РДЕС другої системи безпеки енергоблоку №2 ХАЕС

03 лютого 2021 р
На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС успішно завершені роботи по заміні системи автоматичного управління резервною дизельною електростанцією другої системи безпеки (САУ 2РДЕС-2).
На даний момент вісім з десяти САУ РДЕС/ ЗРДЕС енергоблоку №2 ХАЕС та енергоблоку №4 РАЕС, які підлягають модернізації за проектом RFP-14404-164-GOODS-1, знаходяться в дослідній або промислової експлуатації.
Голова Харківської обласної державної адміністрації  відвідала Вестрон

16 березня 2021 р
16 березня 2021 року голова Харківської обласної держадміністрації Айна Тимчук відвідала ТОВ «Вестрон».
Керівники підприємства ознайомили губернатора з науково-виробничою базою і продукцією Вестрона, обговорили проблеми та перспективи розвитку підприємства.
Також глава Харківської ОДА вручила генеральному директору ТОВ «Вестрон» Михайлу Чернишову почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» і почесну грамоту від виконкому Харківської міської ради «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу».
Підписано договір з Вірменською АЕС

15 червня 2021 р
Вестрон та Вірменська АЕС уклали договір на виконання робіт з доопрацювання програмно-технічного комплексу системи ступеневого пуску дизель-генераторів (ПТК ССПДГ) у зв'язку з модернізацією системи аварійного охолодження активної зони енергоблоку №2 ААЕС .
В обсяг робіт за договором також входить виконання робіт з продовження ресурсу ПТК ССПДГ, а також ПТК систем автоматичного управління дизель-генераторів (САУ ДГ) енергоблоку №2 ААЕС.
Роботи планується виконати під час ППР-2021.
Вестрон продовжує роботи для АЕС України та зарубіжних країн

06 червня 2022 р
Незважаючи на військові дії, що продовжуються на території України, Вестрон не припиняє роботи з проектів для АЕС України та зарубіжних країн. Зокрема, здійснено відвантаження обладнання для АЕС Козлодуй (Болгарія), готуються відвантаження для Південноукраїнської АЕС та АЕС Темелін (Чехія).

Внаслідок обстрілів міста Харкова виробничі приміщення та інфраструктура підприємства були частково пошкоджені. В даний час проводяться роботи з їх ремонту та відновлення.

Команда Вестрона продовжує працювати та робить усе можливе для того, щоб забезпечити виконання зобов'язань підприємства перед замовниками.

Постачання сейсмостійких стійок для установки промислових моніторів для енергоблоків №№ 5,6 АЕС Козлодуй (Болгарія)

09 червня 2022 р
Вестрон здійснив постачання сейсмостійких стійок для кріплення промислових моніторів, що входять до складу систем контролю та управління та розміщуються на блокових щитах управління (БЩУ), резервних щитах управління (РЩУ) та інженерних приміщеннях енергоблоків №№ 5,6, АЕС Козлодуй (Болгарія).
Стійка для встановлення монітора дозволяє виконати наступне регулювання:
• поворот навколо осі кріплення монітора в діапазоні від -25 до +25 град.;
• поворот (нахил) навколо горизонтальної осі в діапазоні від -30 до +30 град.;
• поворот навколо двох вертикальних осей у діапазоні від -180 до +180 град.;
• поворот вузла кріплення монітора навколо вертикальної осі в діапазоні від 0 до 360 град.;
• регулювання положення монітора за висотою з кроком 25 мм у діапазоні +/- 50 мм від номінальної висоти 1076 мм.
Кріплення, яке використовується для регулювань, дозволяє виконувати їх вручну, без використання інструменту.

Розробка, виготовлення та постачання стійок виконані Вестроном у рамках контракту з компанією Westinghouse Energy Systems LLC - Branch Bulgaria, що є головною організацією з проекту модернізації систем нормальної експлуатації енергоблоків №№ 5,6 АЕС Козлодуй.
Постачання ПТК "Вулкан-РКЕБ2" для АСРК енергоблоку №2 ВП «Південноукраїнська АЕС»

22 червня 2022 р

Вестрон здійснив постачання обладнання ПТК "Вулкан-РКЕБ2" автоматизованої системи радіаційного контролю енергоблоку №2 ВП «Південноукраїнської АЕС» до ВП "Автоматика та машинобудування" м. Жовті Води.

Обладнання призначено для заміни СРК на базі АКРБ-03, яка зараз експлуатується на енергоблоці №2.

ВП "Автоматика та машинобудування" м. Жовті Води після проведення спільно з ТОВ «Вестрон» (м. Харків), ТОВ "Позитрон GmbH" (м. Жовті Води), представниками Замовника та ДІЯРУ заводських приймальних випробувань автоматизованої системи радіаційного контролю енергоблоку №2 ВП «Південноукраїнської АЕС» на базі ПТК "Вулкан-РКЕБ2" зробить комплектну поставку обладнання Замовнику.
Вестрон приступив до постачання модернізованих плат, призначених для використання в системах управління АЕС Темелін (Чехія)

11 липня 2022 р

Вестрон виготовив, випробував і доставив Замовнику дослідну партію модернізованих плат QAW\QID, призначених для використання в системах управління чеської АЕС Темелін. Плати були розроблені відповідно до Контракту, укладеного між Вестроном та Westinghouse Electric Czech Republic у рамках програми довгострокової підтримки обладнання WDPF.

Модернізовані плати QAW\QID пройшли повний обсяг випробувань, необхідних для обладнання, призначеного для систем управління АЕС: інженерні, системні та функціональні випробування були проведені на випробувальних стендах у Вестроні; випробування на ЕМС та стійкість до зовнішніх впливів були проведені незалежними лабораторіями у Харкові (Україна).

Постачання промислової партії плат планується в 2023 р.
Вестрон підписав контракт на роботи для АЕС Темелін

8 грудня 2022 р

Вестрон підписав контракт із Westinghouse на виконання робіт з розробки, тестування та постачання програмного забезпечення відеокадрів як частину робіт у рамках проекту Westinghouse щодо заміни існуючих систем АСУ ТП на базі WDPF® на енергоблоках 1,2 АЕС Темелін. Роботи за контрактом планується виконати у 2022-2031 роках.
Ресертифікаційний аудит системи управління якістю Вестрона на відповідність стандарту ISO 9001:2015

29 грудня 2022 р

Завершено ресертифікаційний аудит системи управління якістю Вестрона, який проводився спеціалістами органу сертифікації TUV AUSTRIA CERT GMBH. За результатами аудиту підтверджено відповідність системи управління якістю Вестрона вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, термін дії сертифіката продовжено до жовтня 2025 року.
Підписано Контракт на постачання обладнання для АЕС Темелін (Чехія)

7 серпня 2023 р
Вестрон та Westinghouse Electric Czech Republic підписали Контракт на розробку, випробування, виготовлення та постачання джерел живлення для шаф DAS систем управління АЕС Темелін (Чехія).

Контракт підписано в рамках програми "Temelin Units 1 & 2 WDPF Migration Program".

Роботи по Контракту планується провести протягом 2023-2025 років.
Вестрон приступив до постачання промислової партії модернізованих плат, призначених для систем керування АЕС Темелін (Чехія)

20 квітня 2023 р
Вестрон виготовив, випробував та відправив Замовнику першу частину промислової партії модернізованих плат QAWQID, призначених для використання в системах керування чеської АЕС Темелін. Плати були виготовлені відповідно до Контракту, укладеного між Вестроном та Westinghouse Electric Czech Republic у рамках програми довгострокової підтримки апаратно-програмної платформи WDPF.

Модернізовані плати QAWQID пройшли повний обсяг випробувань, необхідних для обладнання, призначеного для систем керування АЕС: інженерні, системні та функціональні випробування були проведені на випробувальних стендах у Вестроні; випробування на ЕМС та стійкість до зовнішніх впливів були проведені незалежними лабораторіями у Харкові (Україна).

Завершення постачання промислової партії плат планується у 2023 році.
Вестрон зробив поставку модернізованих плат, призначених для систем керування АЕС Темелін (Чехія)

31 серпня 2023 р
Вестрон виготовив, випробував та відправив Замовнику чергову частину промислової партії модернізованих плат QAW\QID, призначених для використання в системах керування чеської АЕС Темелін. Плати були виготовлені відповідно до Контракту, укладеного між Вестроном та Westinghouse Electric Czech Republic у рамках програми довгострокової підтримки апаратно-програмної платформи WDPF.

Плати пройшли повний обсяг випробувань, необхідних для обладнання, призначеного для систем керування АЕС, на випробувальних стендах у Вестроні.

Завершення постачання промислової партії плат відповідно до Контракту планується до кінця цього року.
Вестрон завершив поставку модернізованих плат, призначених для систем керування АЕС Темелін (Чехія)

23 жовтня 2023 р
Вестрон виготовив, випробував та відправив Замовнику останню частину промислової партії модернізованих плат QAW\QID, призначених для використання в системах керування чеської АЕС Темелін.
Плати були виготовлені відповідно до Контракту, укладеного між Вестроном та Westinghouse Electric Czech Republic у рамках програми довгострокової підтримки апаратно-програмної платформи WDPF.

Загалом по Контракту поставлено понад 300 плат, які пройшли повний обсяг випробувань, необхідних для обладнання, призначеного для систем керування АЕС.
Успішне завершення заводських приймальних випробувань першої частини нової АСУТП для ЕБ1, АЕС Темелін

5 грудня 2023 р
1 грудня 2023 року, в Болгарії, м. Софія, успішно завершено заводські приймальні випробування першої частини нової АСУТП ЕБ 1, АЕС Темелін, що реалізується в рамках проекту Westinghouse із заміни існуючих систем контролю та управління на базі WDPF® на енергоблоках 1 та 2 АЕС Темелін.

Один з найбільш важливих компонентів першої частини системи - графічні відеокадри - реалізовані компанією Вестрон, яка відповідає за проектування, розробку, тестування та постачання програмного забезпечення відеокадрів у рамках цього проекту. Незважаючи на непрості часи, які зараз переживає Україна, Вестрон виконує свої контракти якісно та вчасно.
UA
EN
RU
Телефон: +38-057-717-0601
Телефон/факс: +38-057-717-7956
office@westron.kharkov.ua
ТОВ Вестрон
Україна, м. Харків, 61070,
вул.Академіка Проскури, 1
Графік роботы:
Пн. - Пт. С 8:00 до 18:00
Сб, Нед: Выходной